Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Hilary Duff 

 

 

 

Hilary, celým jménem Erhard Duff (narozena 28. září 1987) je americká herečka a zpěvačka. Po úspěchu televizního seriálu Lizzie McGuire se Hilary rozhodla, že bude pokračovat v herecké kariéře, ve filmech, které později zaujaly vyšší příčky. Hrála hlavní postavu Lizzie McGuire, v u nás známém filmu Italské prázdniny. Její další filmy, ve kterých hrála jsou Dvanáct do tuctu, Dvanáct do tuctu 2, Pan Božský, Moderní popelka a Nikdy to nevzdávej. Současně také nazpívala 4 alba. Mezi ně patří Metamorphosis (2003), Hilary Duff (2004), Most Wanted (2005) a Girl Can Rock (2005 – 2006). Hilary patří v současné době k nejlépe placeným hollywoodským teenagerovým hvězdám.

 

                                              Kelly Clarkson

 Obrazek

Datum narození: 24.04.1982
Místo narození: Burleson, Texas, USA
Znamení: Býk
Životopis: Kelly Clarkson je krásná, mladá vítězka soutěže American Idol (americké verze populární pěvecké soutěže Pop Idol), která ihned po svém vítězství doslova "pobláznila" celou Ameriku. Její debutové album nese název "Thankful" a prvním singlem se stala píseň "Miss Independent", kterou pro Kelly napsala Christina Aguilera.

Poslední čtvrtletí roku 2003 navíc Kelly věnuje své intenzivní propagaci v Evropě.

 

 

Obrazek

                   Ewa Farna

 

 

 

Ewa se narodila 12.8.1993 v Třinci. Žije ve Vendryni, kde navštěvuje 9.třídu Základní školy s polským jazykem vyučovacím. Hudbě se věnuje od dětství, 5 a půl roku navštěvovala ZUŠ v Třinci (hra na klavír). Dále navštěvovala 2 roky základní pohybové výchovy (soubor Rytmika při HV PZKO Český Těšín). Ráda sportuje, byla členkou oddílu sjezdového lyžování Ski Beskyd Velká Rača (3 sezóny). Má ráda hudbu, tanec, herectví, ráda zpívá, fotí, nakupuje a také si s chutí vyrazí někam s kamarádkami. Poslouchá např. Pink, Simple plan, Ashley, Simpson, má oblíbenou Kelly Clarkson a polskou skupinu Virgin. Od doby, co ji objevil její producent Lešek Wronka vydala tři alba - Měls mě vůbec rád (2006), Ticho (2007) a Sam na sam (2007) - polská verze jejího debutu. Ewa, jako historicky nejmladší zpěvačka, vyrazila se svojí kapelou De Rocx na samostatné koncertní turné po České republice a zastaví se v 18 městech.

 

                                              Ashlee Simpson                                                                  

 

Obrazek

 

 

 

 

 

Jméno:Ashlee Nicole Simpson
Datum narození: 3.10. 1984
Věk: 22
Barva vlasů: blond,obarvená na černo
Povolání: zpěvačka,herečka,textařka
Rodiče: Joe & Tina Simpson
Sourozenci: Jessica,27 let
Stav: zadaná,přítel Ryan Cabrera
Vzdělání: Prairie Creek Elementary
Náboženství: baptistka
Nej barva: černá
Nej jídlo: pizza
Nej film: Overboard
Nej album: Janis Jophin,Al Green

Ashlee Nicole Simpson se narodila 3.října 1984 v Dallasu..Začala tancovat ve 4 letech a v 11 se stala nejmladším členem prestiľní Školy Amerického Baletu.Ve 14-ti letech tancovala profesionálně se svojí starší sestrou - zpívající kráskou Jessicou Simpson.Ashlee strávila 3 roky na turné své sestry a budovala si své vlastní obecenstvo.I když sama nevydala žádné album,měla už v Americe 50 webových stránek.Když oslavila své 18.narozeniny,začala konečně dělat svůj vlastní business.Objevila se ve filmu The Hot Chic.Má už za sebou TV návštěvy zahrnující hostování v Malcolm In The Modele.Taky se objevila vedle svojí sestry v Saved By The Bell,The Donny & Marie Show,The Rosie O'Donnell Show,The View,The Tonight Show With Jay Leno & Disney Christmas Show a speciální koncert.Během letního natáčení rodinného seriálu 7th Heaven,kde Ashlee hraje Ceciliu,pracovala také na svém prvním albu Autobiography.Také dostává lekce herectví od renomované trenérky Janet Alhanti.Ashlee žije ve svém vlastním bytě v Los Angeles se svojí nejlepší kamarádkou,chodí nakupovat,skládá a nahrává písničky,chodí ven s přáteli a také tráví čas se svým přítelem Ryanem Cabrerou

 

 

 

                                              Avril Lavinge                                                     

 Obrazek

 

 

 

 

Datum narození: 27.09.1984
Místo narození: Napanee, Ontario, Canada
Znamení: Váhy
Životopis: Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.

V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

 

 

                                                    Sugababe

 

 

Jméno: Heidi India RangeObrazek

Datum narození: 23. kvetna 1983

Znamení: Bliženci

Rodné město: Liverpool

Sourozenci: Sestra Halley

Ostatní: Heidiin ex přitel byl moderátor na hudebni stanici MTV, jmenuje se Dave Berry

Zajímavosti: Heidiin oblíbeny song od Sugababes je Stronger, oblíbene jídlo jsou mořské plody, když Heidi řeknete, aby se charakterizovala třemi slovy odpoví: "ŠťastnÁ, usměvavá dÍvenka", před sugababes vystupovala ve skupine Atomic Kitten

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

         

Celé jméno: Rosa Isabel Mutya Buena

Datum narození: 21.5. 1985

Místo narození: Londýn

Rodiče: otec Filipínec,matka Irka

Znamení: Býk

Sourozenci: bratři Charlie-24, Danny-22, Roberto-21, Chris-19 a sestry Ligaya-12 a Maya, která zmeřela v roce 2002 a Mutya jí věnovala píseň Maya (na albu Three)

Oblíbená zpěvačka: Mariah Carey

23.března 2005 se Mutye a jejímu příteli Jay narodila dcera Tahlia. Po svém odchodu ze skupiny se připravuje na sólovou dráhu a my jí budeme držet palce.

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Jméno: Keisha Buchman

Datum narození:
30. zari 1984

Znamení:
Vahy

Rodné město:
Londyn

Sourozenci: bratr
Shane

Zajímavosti:
Keisha pracovala s umělci jako Crazy tich, Wayne Williams a Asher D. To co dokáže Keishu naštvat jsou lidé, kteří soudí někoho, podle toho co slyšeli. Keisha ráda cpe své nohy do bot, které jsou na ní moc malé a dělají jí nohu menší. Keishin vtípek na večírek je otočit si ucho naruby, ale byla varována doktorem, aby s tím přestala, protože by mohla mít ucho jako květák.